Jump to content

Antro sezono startas !

Sveiki visi žaidėjai ir mūsų svetainės lankytojai. Darbai po truputėlį eina link galo ir antrojo sezono ilgai laukti visai nebereikės, Tautvydas dirba pilnu pajėgumu, komandos nariai vis prisijunge į serverį, ieško klaidų,

Skaityti plačiau

Wade_Hebert

AVB prižiūrėtojas

Wade_Hebert paskutinį kartą laimėjo Birželio 17 2018

Wade_Hebert turi labiausiai įvertintu turiniu!

Reputacija

57 Puikiausias

3 sekėjų

Apie Wade_Hebert

 • Rangas
  Apsipratęs

Naujausi lankytojai

637 profilio peržiūros
 1. Wade_Hebert

  Ar turite tatto?

  nėra ko ten gadint 🤭
 2. Wade_Hebert

  Ar turite tatto?

  Nemeluok net nežinai kaip atrodau 🤨 šiandien
 3. Wade_Hebert

  Ar turite tatto?

  Ant šiknos @Royal_Queen varda išsitatuiravau
 4. Wade_Hebert

  Kalėdinių eilėraščių nugalėtojai

  Manau nesąžininga jog eilėraštis su pora pakeistų žodžių gauna pirmą vieta..
 5. Wade_Hebert

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  Siaubo filmas Lašiniai su pienu ar bananai su cola?
 6. Wade_Hebert

  UNBAN Benjamin Gleir

  Neatblokuotas.
 7. Atsiblokavimo taisyklės Temos pavadinimas turi būti pateiktas pagal atitinkamą formą: Unban Vardas_Pavardė. Pildant anketa, privaloma pateikti įrodymus, kuriose matytųsi, jog buvote užblokuotas ir užrašas "Server closed the connection". Įrodymai negali būti senesni nei 48 valandos (2 Dienos). Įrodymuose turi būti matoma data. Įrodymai negali būti redaguoti, apkarpyti, ar kitaip pažeisti. Įrodymai privalo būti kokybiški. »» Pažeidus bent vieną taisyklę, tema gali būti ištrinta, o jūs galite būti įspėtas forumo įspėjimais. Atsiblokavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Administratoriaus Vardas_Pavardė: Užblokavimo priežastis: Įrodymai:
 8. Wade_Hebert

  VIP taisyklės

  Serverio VIP narių taisyklės Draudžiama pasigydyti bet kokiame su susišaudyme, event'e, grobime. [2 įspėjimai] Draudžiama /v komanda naudoti nesvarbiems pranešimams skelbti. [1 įspėjimas] Draudžiami asmeniški pasiveikinimai su vienu žaidėju. [1 įspėjimas] Draudžiama skelbti skelbimus. [1 įspėjimas] Draudžiama rekamuoti tinklapius ar kitus serverius ir panašiai. [3 įspėjimai] Draudžiama naudotis serverio klaidomis, čytais, ar kitomis žaidimą palengvinančiomis programomis. [3 įspėjimai] Draudžiama trukdyti naujokams. [1 įspėjimas] »» Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 9. Wade_Hebert

  Administratorių taisyklės

  Serverio administratorių taisyklės Sprogdinti mašinas galima tik jei yra atitinkama priežastis, pavyzdžiui: stovi vidurį kelio, kai trukdo žaidėjams. [1 įspėjimas] Draudžiama pasigydyti/pagydyt bet kokiame su susišaudyme, event'e, grobime. [2 įspėjimai] Draudžiama /s komanda naudoti nesvarbiems pranešimams skelbti. [1 įspėjimas] Draudžiami asmeniški pasiveikinimai su vienu žaidėju. [1 įspėjimas] Draudžiama skelbti skelbimus. [1 įspėjimas] Draudžiama rekamuoti tinklapius ar kitus serverius ir panašiai. [3 įspėjimai] Draudžiama piktnaudžiauti /get, /to ar kitomis komandomis. [1-3 įspėjimas(-ai)] Draudžiama naudotis serverio klaidomis, čytais, ar kitomis žaidimą palengvinančiomis programomis. [3 įspėjimai] Draudžiamas bet koks "čyterių" ar kenkėjų toleravimas. [3 įspėjimai] Draudžiama bausti serverio žaidėjus neturint įrodymų [3 įspėjimai] Draudžiama paleisti iš kalėjimo arba atitildyti už tam tikrą atlygį arba be jokios priežasties. [2 įspėjimai] Draudžiama grasinti, apgaudinėti ir kitaip kenkti žaidėjams [3 įspėjimai] »» Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 10. Wade_Hebert

  Pasiūlymai nuo Vierhatūros

  Būtų veiklos reklamint nereikėtų
 11. Wade_Hebert

  Pristatau Molce`Narkoša

  Sveikas Edgarai, malonu susipažinti. Sėkmės žaidime bei gyvenime.
 12. Wade_Hebert

  Pinigų klaida

  1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Wade_Hebert 2.Kokią klaidą pastebėjote serveryje?: Pinigai dingo antra karta jau . 3.Papasakokite apie šią klaidą plačiau ir detaliau: pirkau krc vaistų visa kita matos screenshot'e
 13. Wade_Hebert

  Pinigų klaida

  1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Wade_Hebert 2.Kokią klaidą pastebėjote serveryje?: krc vakar turėjau 10k šiandien su nuliuku sėdžiu. 3.Papasakokite apie šią klaidą plačiau ir detaliau: nėra ko pasakot.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
Sekite mus instagrame
Sekite mus Youtube
×