Jump to content

Antro sezono startas !

Sveiki visi žaidėjai ir mūsų svetainės lankytojai. Darbai po truputėlį eina link galo ir antrojo sezono ilgai laukti visai nebereikės, Tautvydas dirba pilnu pajėgumu, komandos nariai vis prisijunge į serverį, ieško klaidų,

Skaityti plačiau

Tolik_Jibolik

Forumo narys (-ė)

Tolik_Jibolik paskutinį kartą laimėjo Sausio 5

Tolik_Jibolik turi labiausiai įvertintu turiniu!

Reputacija

8 Neutralus

Apie Tolik_Jibolik

 • Rangas
  Apsilankantis

Serveris

 • Namo ID
  /ban
 • Mašina
  /ban
 • Darbovietė
  /ban
 • Patirties taškai
  /ban

Naujausi lankytojai

225 profilio peržiūros
 1. Tolik_Jibolik

  Pristatau senbuvį Ethan_Wellens

  Negėda svetimo žmogaus pristatyma kurt? Arnoldas iš Plungės wtf :DD O Tu rašai iš Šiauliu GĖDAAA.Plius aš žinau ši pacaniuka tai ką žinau
 2. Tolik_Jibolik

  LQ MODPACK | FOR GTA SAMP | skinpack, carpack, gunpack

  Įdomu kokie kompiuterio spec turi būt kad vanalint bent 60fps? Manau čia mano kompui per tolimas akis žiuret bet šaunu kad daliniesi.
 3. Tolik_Jibolik

  Pirmoji 2019 naujieną

  Smagu girdėti tokias naujienas , bet būtų malonu kad tik sparčiau viskas eitu sėkmes kuriant laukiam laukiam nuostabojio projekto.
 4. Tolik_Jibolik

  Makaka_Madafaka

  Apatine kūno dalis želia? Sw 🖕 Manau visiem aišku kad fake.
 5. Tolik_Jibolik

  Kokio amžiaus esate jūs?

  Nenoriu girtis bet pasa turiu 16- metų 😎 Kiek pačiam jai nepaslaptis?
 6. Tolik_Jibolik

  Pasiūlymas Labia paprastas

  Visu pirma atsiprašau kad nepagal šablona per telefona ... Pasiūlymas toks - Išpirkti dar vienas serverio Hostinga ir paleisti su senu GM , kad serveris nežlugtu ir palaikyti aktyvuma plius minus kažkiek nes per tuos mėnesius manau daug kas leavins t.t Aišku savininkui papildomos išlaidos bet manau visiem būtų geriau. O kai jau GM bus į pabaiga manau uždaryti sena GM ir laukti visiem kokias 2 sav nes 2 mėnesia žinai gali ir jums trukti palaikimo o jai pakiltu žaidėju skaičius manau jums irgi motyvacija atsirasti kurt kurt.
 7. Tolik_Jibolik

  Forumo įdėja - aktyvumas

  Palaikau įdeja ir ten šone kur rašo INFORMACIJA ten galėtų būt kiek laimejai aktyviausiu forume dienu.
 8. Tolik_Jibolik

  Progresas kaimeliuose

  Malonu girdėti šaunu kad projektas juda į prieki , lauksiu naujesnių pranėšimu.
 9. Tolik_Jibolik

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  Žinoma Namas GAUJA - DARBAI?
 10. Tolik_Jibolik

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  PAPAI 😍 ŠIKNA VISADA GALIMA UŽKAČIALINT IR BUS DALINI O PAPU NĖ MODELIS BE ŠIKNOS IR PAPU - AR SU PAPAIS IŠ ŠIKNA BET VEIDA SU MAXIMOS MAIŠELIU PRIDENGTU?
 11. Tolik_Jibolik

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  junk food PUTYTĖS - DEŠINAITE?
 12. Tolik_Jibolik

  Keleta pasiūlymu

  Bet kokia teise jie turi ateiti i laiva jai tu narkotikus plauni ir deti star uz narkotikus jai tu juos ten gauni gaujos reikmenim?
 13. Tolik_Jibolik

  Keleta pasiūlymu

  Vardas_Pavardė: Tolik Jibolik Idėjos pavadinimas: Gaujos Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Manau reiktų padaryti kad Policijos pareigunai tegalėtų šaudyti kaip Gauju laive zonuose o ne rakinti nes nelabia įdomu kai jie su /ant komanda. Vardas_Pavardė: Tolik Jibolik Idėjos pavadinimas: Gaujos Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Kad kai nušauni gaujos zonuose ar šeip mieste ar pareiguna ar gaujiški būtų pridedama 0.5 Reputacijos tašku pvz Vilku gauja turi 210 tašku nušauna Vagos juos Vilku gaujai belieka 209.5 O kitai prisidetu tie taškai o nuo Policijos tik gaujai daugetu o policijai nieko. Vardas_Pavardė: Tolik Jibolik Idėjos pavadinimas: Gaujos Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Padaryti /gr nes be gaujos racijos nieko neimanoma komandiškai padaryti. Vardas_Pavardė: Tolik Jibolik Idėjos pavadinimas: ANTI-CHEAT Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Parašius 3 žinutes išmestu automatiškai iš serverio arba tiesiog nebeleistu rašyt.
 14. Tolik_Jibolik

  UNBAN Benjamin Gleir

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benjamin Gleir Administratoriaus Vardas_Pavardė: Matthewis Lewis Užblokavimo priežastis: Cheat Įrodymai: https://imgur.com/a/88H7gDz
 15. Tolik_Jibolik

  Žodžių asociacijos.

  Pušis.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
Sekite mus instagrame
Sekite mus Youtube
×