Jump to content

Antro sezono startas !

Sveiki visi žaidėjai ir mūsų svetainės lankytojai. Darbai po truputėlį eina link galo ir antrojo sezono ilgai laukti visai nebereikės, Tautvydas dirba pilnu pajėgumu, komandos nariai vis prisijunge į serverį, ieško klaidų,

Skaityti plačiau

Donny_Luciano

Savininkas

Donny_Luciano paskutinį kartą laimėjo Kovo 13

Donny_Luciano turi labiausiai įvertintu turiniu!

Reputacija

75 Puikiausias

4 sekėjų

Apie Donny_Luciano

 • Rangas
  Žvaigždė
 • Gimtadienis 1998.12.28

Naujausi lankytojai

683 profilio peržiūros
 1. Donny_Luciano

  Vycka_White prisistato

  Sveikas atvykęs, sėkmės projekte
 2. Donny_Luciano

  Ar turite tatto?

  Yra, dar darysim pratesima vasara
 3. Donny_Luciano

  Klaida - Su parašu

  Čia buvo spicealiai sistema daryta, tai ne klaida. Tai kaip ir apsaugos priemonė plius mūsų „vandens ženklas“ Jei turite geresnių pasiūlymų, ar norite tai pakeisti galite kreiptis į @Barry_Thorne, tema rakinama.
 4. Donny_Luciano

  Kokiose apleistosė vietose esat būvę?

  Jei tu apie vaiduoklį tai teko pabuvot, bet jis jau nugriautas metai laiko.
 5. Donny_Luciano

  Kokiose apleistosė vietose esat būvę?

  Paskutinį kart, tai buvau apleistam atrakcijonų parke Elektrėnuose, Raganos namas už Vaišvydavos Viršužiglį kažkokiam apleistam pastate. Kaune yra teke poroi vietų pabuvot, o šiaip būtų smagu gal kas iš Kauniečių pasidalintų kokiom koordinatėm ?
 6. Donny_Luciano

  Serverio startas !

  Sveiki visi žaidėjai ir mūsų svetainės lankytojai. Darbai po truputėlį eina link galo ir antrojo sezono ilgai laukti visai nebereikės, Tautvydas dirba pilnu pajėgumu, komandos nariai vis prisijunge į serverį, ieško klaidų, kurios šiuo metu vis dar yra tvarkomos, nenorime jūsų nuvilti, todėl teko užtrukti ir nuo uždarymo praėjo tikrai nemažai laiko, tad dėkui jums už jūsų kantrybę. Lieka paskutiniai epizodai, tai vietos reklamai pirkimas, jeigu kas norite prisidėti ir žinote kokiose svetainėse galimos vietos reklamai susisiekite su manimi arba su @Barry_Thorne į AŽ. O su visais likusiais pasimatysime žaidime Serverio startas - 03.30 (šeštadienis) - 19.00h vakare !!
 7. Donny_Luciano

  Atranka į DPKT ir į GP postus

  Sveiki visi, taigi šiandien pradėsiu netradicinę atranką į direktorių prižiūrėtojo ir gaujų prižiūrėtojo postus. Atranka vyks uždaru būdu ir laisva forma. Taigi viskas ką jums reikia atlikti tai parašyti man laišką asmenine žinute forume. Taisyklės kurių būtina laikytis pretenduojant į vieną iš šių postų. Žinutės pavadinimas privalo būti „ Pretenduojų į DPKT/GP postą jūsų Vardas_Pavardė “ Anketa ar jos turinio dalis negali būti kopijuota iš kitų projektų Dėstymas turi būti nuoseklus ir aiškiai suprantamas Jūsų pagalbininkas rašant laišką (Į šiuos pateiktus punktus atsakinėti neprivalote, bet jie galimai jums padės) Trumpai galite aprašyti save Galite paminėti kiek laiko esate su SanCarson projektų ir kokias pareigas esate užėme ankščiau Paminėti į kurį postą ir kodėl pretenduojate Kodėl jūsų atžvilgių mūsų projekto komandą turėtų priimti būtent jus Ar mokate naudotis tokiomis programomis kaip team'speak arba discord Paminėti kaip sutariate su kitais žaidėjais ir administracija Visų svarbiausia stengtis nepalikti rašybos klaidų, parašyti ne per daug išplėstą, bet ir nepalikti labai skurdų tekstą, svarbiausia turinys ir jame išdėstytos mintys. Sėkmės visiems pildantiems ! O šią temą paliekų atrakinta, kad atsakymuose galėtumėte rašyti iškilusius klausimus iki pat atrankų pabaigos.
 8. Donny_Luciano

  Prižiūrėtojų papeikimai

  Turite nusiskundimų komandos nariais ? Rašydami papeikimą privalote užpildyti visus šablono laukelius Papeikimas turi būti pildomas naujoje temoje su pavadinimu „Peikiu Vardas_Pavardė“ Anketos forma () Jūsų Vardas_Pavardė: () Peikiamo komandos nario V_P: () Koks nusižengimas buvo atliktas [išsamiai]: () Kada tai įvyko: () Įrodymai foto/video medžiaga:
 9. Donny_Luciano

  Projekto komanda

  Projekto komanda Valdžia Savininkas @Barry_Thorne , pagrindinis savininkas, koduotojas ir įdėjų įgyvendintojas. Pagalbininkas @Donny_Luciano, atsakingas už prižiūrėtojus, atrankų vykdymą, informacijos ir naujienų pateikimą. Prižiūrėtojai AVB prižiūrėtojas @Wade_Hebert, atsakingas už Admin/Vip rinkimus ir įvairiapusę jų priežiūrą. Komandos nariai Komandos narys @Grave_Digger atsakingas už žemėlapio maketavimą/modifikacijų kūrimą. Komandos narys @Hips_Teris Filmukų kurimas. Forumo moderatoriai Globalus moderatorius @Matthew_Lewis atsakingas už bendrą tvarkos palaikymą forume, moderatorių rinkimus ir jų darbą. Moderatorius @Marius_Markyto atsakingas už skiltis priskirtas kategorijai „Kitos diskusijos“ ir bendrąją tvarką.
 10. Užblokavimo taisyklės Turėti aiškiai matomus įrodymus, dėl ko vartotojas buvo blokuojamas. Foto ar video medžiaga negali būti koreguota. Užblokavus žaidėją užpildyti anketą privaloma ne vėliau, nei per 24 valandas. Kuriant naują temą, privaloma laikytis šablono. Šablonas (1) Jūsų V_P [žaidime]: (2) Užblokuoto vartotojo V_P: (3) Priežastis, dėl ko buvo blokuojamas: (4) Įrodymai foto/video [privaloma]:
 11. Donny_Luciano

  [Dalinuosi] audi a6 low-poly

  Lievai gal tiktai, kad ant Premiero, bet šiaip gražus darbelis.
 12. Donny_Luciano

  [Dalinuosi] Ford siera low-poly

  Puikiai moki darbuotis, ištikrųjų nežinau ar tai yra įmanoma, bet jeigu modifikacijas būtų galima įkelti į serverio failus taip, kad visiem būtų vienas realus vaizdas būtų šaunu, jeigu darbai su pakvietimais turėtų išskirtines mašinas, pavizdžiui Policija Audines, Taksistai Priusus ir panašiai. Bet dėl tokių dalykų reikia kalbėti su aukštese valdžios pakopa 😁
 13. Donny_Luciano

  Ką veikiate kai nėra startavęs serveris?

  Dirbau, dirbu ir dar teks dirbt, čia ateinu laisvalaikį praleist, tai kol vyksta serverio darbai, filmų turiu laiko daugiau pasižiūrėt vakarais :)
 14. Donny_Luciano

  CSGO best shot with awp

  Net nelabai supratau kaip, bet tikrai įspūdį paliko
 15. Donny_Luciano

  SA-MP Filmukas 3 Serija

  Vaizdo medžiaga, modai, dainų pasirinkimas, viskas čiki, bet su tekstu reikėtų padirbėt tikrai.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
Sekite mus instagrame
Sekite mus Youtube
×