Jump to content

Progresas kaimeliuose

Labas, sanCarson žaidėjai nuo šios dienos serveris yra užrakinimas keliems mėnesiams pertvarkymo darbams ir tuo pačiu persikelsime į kaimelius. Kiek tai gali užtrukti?

Skaityti plačiau

Donny_Luciano

Direktorių prižiūrėtojas (-a)

Donny_Luciano paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 26 2018

Donny_Luciano turi labiausiai įvertintu turiniu!

Reputacija

59 Puikiausias

2 sekėjų

Apie Donny_Luciano

 • Rangas
  Žvaigždė
 • Gimtadienis 1998.12.28

Naujausi lankytojai

490 profilio peržiūros
 1. Donny_Luciano

  [Dalinuosi] audi a6 low-poly

  Lievai gal tiktai, kad ant Premiero, bet šiaip gražus darbelis.
 2. Donny_Luciano

  [Dalinuosi] Ford siera low-poly

  Puikiai moki darbuotis, ištikrųjų nežinau ar tai yra įmanoma, bet jeigu modifikacijas būtų galima įkelti į serverio failus taip, kad visiem būtų vienas realus vaizdas būtų šaunu, jeigu darbai su pakvietimais turėtų išskirtines mašinas, pavizdžiui Policija Audines, Taksistai Priusus ir panašiai. Bet dėl tokių dalykų reikia kalbėti su aukštese valdžios pakopa 😁
 3. Donny_Luciano

  Ką veikiate kai nėra startavęs serveris?

  Dirbau, dirbu ir dar teks dirbt, čia ateinu laisvalaikį praleist, tai kol vyksta serverio darbai, filmų turiu laiko daugiau pasižiūrėt vakarais :)
 4. Donny_Luciano

  CSGO best shot with awp

  Net nelabai supratau kaip, bet tikrai įspūdį paliko
 5. Donny_Luciano

  SA-MP Filmukas 3 Serija

  Vaizdo medžiaga, modai, dainų pasirinkimas, viskas čiki, bet su tekstu reikėtų padirbėt tikrai.
 6. Donny_Luciano

  Forumo įdėja - aktyvumas

  Vardas_Pavardė: Donny_Luciano Idėjos pavadinimas: Aktyvumo varžybos Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Šone turime populiariausių narių sarašą pagal reputacijos kiekį, tokiu pat principu siūlyčiau padaryti ir daugiausiai laiko praleidusių narių top 5 šone su nurodytu laiku kurį asmuo yra prabuvęs. Kadangi šiuo metu serveris yra užrakintas, tokiu būdų būtų sužadinama konkurencija tarpusavyje ir palaikomas pastovus aktyvumas svetainėje.
 7. Donny_Luciano

  Progresas kaimeliuose

  Na ką, šiai dienai sėkmės darbuose, lauksim kol įpusės darbai ir jungsimės testuot 😉
 8. Donny_Luciano

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  Bananai su Cola Kiek @Royal_Queen metų, iki 15 ar virš ? (niekaip neišsiaiškinu teisybės)
 9. Donny_Luciano

  Keletas pasiūlymų

  Gal dėl to ir padėtų truputį, bet pagrindinės esmės nekeičia. 😒
 10. Donny_Luciano

  Keletas pasiūlymų

  Vardas_Pavardė: Donny_Luciano Idėjos pavadinimas: /tpback Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Administratoriam įdėti komanda /tpback, kad būtų galima grįžti į prieštai buvusią poziciją jeigu padėjai naujokui, po komandos panaudojimo /to. vienu žodžiu. Arba jeigu tai perdaug sudėtinga įdėti bent jau /tp į kažkurią vieną konkrečia vietą, bent jau administracijai. Idėjos pavadinimas: Policijos darbo palengvinimas su konkrečiais pavyzdžiais Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); Mūsų sistemoje žaidėją pagauti ir surakinti įmanoma tik tada kai esi šalia jo, bet ne transporto priemonėje. Kaip gi sugauti bėglius ? Bėglys gali bėgti neribota laiką, nes teisėsauga prisiartinus prie jų surakinti jų negali, sušaudžius bėglį jisai taipat atsiranda ne kalėjime o ligoninėje, užkirtus jam kelią ir iššokus iš mašinos yra vos keletas sekundžių į jį nusitaikyti, o kol tai įvyksta jisai jau dingsta horizonte, o iš to dažniausiai nėra naudos nes jei nematai didelė tikimybė jog gali ir susitaisyti transporto priemone, negana viso to jeigu po valandos gaudynių jis užklumpamas netikėtai tai dar kas antras panaudoja komanda /surišti ir viskas atsisuka prieš tave patį. Tiem kas pritaria esamai sistemai su mielu noru pasiūlyčiau prisijungti prie teisėsaugos ir nuoširdžiai pabandyti pagauti bėglį. Kaip išspresti šią problemą ? Palengvinti teisėsaugai gyvenimą bent jau vienu būdu arba leisti surakinti iš mašinos, arba jog sušaudytas asmuo kuris buvo pažymėtas bėgliu vietoi ligoninės atsidurtų tiesiai kalėjime arba kokioje nors arešinėje, bet vienu žodžiu tai tikrai reikia keist Idėjos pavadinimas: Kliūtis Idėjos aprašymas (galima pridėti ir vaizdų); teisėsaugos kliūtį sutvarkyti arba pakeisti kita, nes tikrai dažnai ir daugelyje vietų buginasi.
 11. Donny_Luciano

  Klaidos again.

  Nr. 1 1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Donny_Luciano 2.Kokia tai klaida ?: Kai esi stebimas per /stebeti galima surakinti ir /isodinti į mašina žaidėja kuris jus stebi. Nr. 2 Kokia tai klaida ?: Uždėjus protokola žaidėjui negalima jo peržiurėti, nes rašo jog sistema nėra baigta iki galo, žaidėjas turintis protokola negali jo susimokėti, tai pat klaida yra pavadinime įvardinta kaip protokolas už vairavimą blaivam, nors turėtų būti atvirkščiai. skinas neatitinka nesikeičia ar tai būtų vyras ar moteris. Pateikite įrodymus apie klaidą, arba tiesiog apibūdinkite ją: Nr. 3 Kokia tai klaida ?: Kai žaidėjas yra pastate ir jį seki, manau turėtų rašyti jog žaidėjas yra pastate, o vietoje to atveda į dykumą. Pateikite įrodymus apie klaidą, arba tiesiog apibūdinkite ją :
 12. Donny_Luciano

  Klaida - premijos

  1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Donny_Luciano 2.Kokia tai klaida ?: Tikrinau ar premijas duoda pašaliniam, ir tikrinau kai nėra aplamai žmonių aplinkui, ir pamačiau jog betkokiu atveju pinigai dingsta iš pelno nors jie nebuvo niekam įteikti. 3.Pateikite įrodymus apie klaidą, arba tiesiog apibūdinkite ją :
 13. Donny_Luciano

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  Darbas Valgyt atsistojus ar atsisėdus ?
 14. Donny_Luciano

  [ Forumo žaidimas ] Ką renkiesi?

  Modelis be šiknos ir papų Dešimkė, bet kiaura ar šeškė, bet su tobulu charakteriu ?
 15. Donny_Luciano

  Klaida

  1.Jūsų Vardas_Pavardė?: Donny_Luciano 2.Kokia tai klaida ?: Dažasvydis 3.Pateikite įrodymus apie klaidą, arba tiesiog apibūdinkite ją : 1. Mirus atsirandi ligoninėje, 2. Dažasvydžio taškai dingsta automatiškai, jų net neatsiemus. 3. Reitingas kiek nužudei skaičiuojasi priešingai. (tave nužudžiusio asmens reitingas eina į minusą). 4. Po pirmo šūvio jau suveikia sistema jog buvai smarkiai sužeistas, ir pradeda svaikti galva. 5. Visas dažasvaidis yra viena didelė klaida.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
Sekite mus instagrame
Sekite mus Youtube
×