Jump to content

Antro sezono startas !

Sveiki visi žaidėjai ir mūsų svetainės lankytojai. Darbai po truputėlį eina link galo ir antrojo sezono ilgai laukti visai nebereikės, Tautvydas dirba pilnu pajėgumu, komandos nariai vis prisijunge į serverį, ieško klaidų,

Skaityti plačiau
Barry_Thorne

Kalėdinių eilėraščių nugalėtojai

Recommended Posts

Barry_Thorne    330

Konkursas 2018

Labas vakaras, kadangi kalėdų šventės eina į pabaigą, o kas rašėte iki gruodžio 24 dienos eilėraščius reikia paskelbti nugalėtojus. Atėjo tą dieną kur sužinosime kas laimėjo tuos paslaptingus prizus už gražiausius sancarson kalėdinius eilėraščius. Aišku gal pusė ir nėra pilnai rimuojančių, bet nors kažkiek, kad rimuojasi ir sanCarson'as yra paminėtas. Nes buvo ir dar daugiau eilėraščių vienos Veronikos man patiko nors ten rimuojasi galėjo į pirmą vietą patekti, bet kadangi nepaminėjo sanCarson', o žodžio tai tebūnie į antrą vietą. 

Nugalėtojai / Prizai

• antros vietos nugalėtojas Veronika ir jį gauną 250 filmai.in taškų.
  • trečios vietos nugalėtojas @Mantas_Shelby ir jis gauna Metro Last Light žaidimą

Eilėraščiai

Jau eglutė namuose, Ir senelis kamine, Laukia vaikai dovanų, Ir mažų ir didelių.

Jau kalėdos čia pas mus, Džiugina labai visus, Viena karta per metus, Susirinkus vėl kartu.

Jau senelis po egle, Kiša dovanas visas, Ir pro kamina tuoj pat, Skrieja džiuginti kitus.

Skriedamas ore tolyn, Moja jis ranka augštyn, Žmonės džiaugiasi švente, Ir ta šiluma jaukia.

O maži vaikai pakuoja, Taip lauktų tų dovanų, Ir dainuoja gražia daina, Apie senį su maišu.   

Veronika                          

Su sancarson'u aš čia esu Kalėdų laukiu negaliu. 
Kada pralėkti galėsiu čia su savo juoda slyvike. 
Ir mes visi taip laukiame kol scriptingas bugus ištaisys, 
Ir mes visi taip laukiame kol zena serva atidarys. 
Su kalėdų seneliu SanCarsone aš čia guliu. 
Ir laukiu jo aš dovanų tų taip lauktų servo kreditų. 
Ir sorry seneli, kad aš buvau blogas Sancarsone skraidžiau kai pilotas. 
Nes čytus naudodavau dažnai. 
Kai baną gavau tai jau retai. 
Su artėjančiom šventėm jus sveikina Shelby SanCarson sugrįšim su trenksmu, 
Atidarymo metų bus didelis Party Su Kalėdom Sancarson sakysim su šauksmu.

@Mantas_Shelby

Gražių artėjančių naujųjų metų sutikimo !

Pirmos vietos prizas disponuotas už kopijavima ir atiduosime Youtube Channel per konkursą.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Barry_Thorne    330
4 valandas prieš , Wade_Hebert said:

Manau nesąžininga jog eilėraštis su pora pakeistų žodžių gauna pirmą vieta..

qxmV8dz.png

Na jo tikrinau Google tai neradau panašaus kažką, o FB nežinau kaip čia patikrinsi ar į paiešką žodį vesti ar kitur. Na tebūnie kita kartą reikia atidesniems būti ir visa komanda turėtų nuspręsti.

Tema rakinama

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke
Sekite mus instagrame
Sekite mus Youtube